ykleniyor

Web Tasarım

Kraleticart müşterilerine internetten fayda sağlamak amacıyla İstanbul 'da kurulmuş bir web tasarım şirketidir. Türkiye genelinde müşterilerimize, arayüz tasarımı hizmeti ve kendi geliştirdiğimiz yönetim paneli yazılımını sunuyoruz. Ana sayfada sizlerle en güncel web sitesi referanslarımızdan bazılarını paylaşmak istiyoruz. Web sitemizin derinliklerinde kaybolmak yerine, hizmetlerimizi doğrudan bizden dinlemeyi tercih ederseniz, web tasarım talep formu doldurmanız yeterli olacaktır. yönetilebilen, seo uyumlu, mobil uyumlu, estetik web siteleri üretir.

______________________________________________________

Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan web siteleri tasarlıyoruz.

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde gözükmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.


İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.


Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın. Uzman yazılımcılarımız kolay yönetilebilen web sitenizi sizin için tasarlayacak. Kolay yönetilebilen panel sayesinde sizde sitenizi düzenleyebileceksiniz. Web Tasarım Konusun’da Profesyonel bir ekip sizi bekliyor

._____________________________________________________

Farklı bir deneyim sağlayan web siteleri, web uygulamaları veya mobil uygulamaları siz de deneyin.

Kolay ulaşılabilir olun, kullanıcılarınızı yormayın

Web siteniz uygun bir bağlantı yapısıyla hazırlanmalıdır. Ziyaretçilerinize sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bir site haritası sunun. Sayfanızı anahtar kelime listeleriyle doldurmayın, pop-up’lardan ve zararlı içeriklerden uzak durun.

 Kullanıcıların bağlantıda kalmalarını kolaylaştırın

Mobil internet kullanıcıları üzerinde iyi bir etki bırakmak ve marka bilinirliğinizi pozitif yönde geliştirmek için web sitenizi mobile uyumlu hale getirmelisiniz. Optimize edilmiş bir web sitesi her an her yerden ulaşılabilir olduğunuzu gösterir.

Web’le sınırlı kalmayın, işinizi mobile taşıyın

Her an bağlantıda olduğumuz yeni dünyada artık sadece bir web sitenizin olması yeterli değil. Türkiye’de her 10 akıllı telefon kullanıcısının dördü ayda en az bir uygulama indiriyor. Mobil uygulamalar sizi rakiplerinizden farklılaştıracak ve gelecek nesle uyum sağlamanıza yardımcı olacak.

Her yerden erişim sağlayın

Web uygulamanızı mobil ile entegre edebilir, hedef kitlenizin her an, her yerden uygulamanıza erişmesini sağlayabilirsiniz.

E poasta Adresimiz  bilgilerim2@gmail.com   Bize ulaşabilirsiniz Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!