ykleniyor

E-Ticaret

Mükemmel Bir Sanal Mağaza Kurmanın En Kolay Yolu

Çekici bir vitrin, güçlü yönetim sistemi & mobil desteği ile e ticaret sitesi kurmanın tam zamanı !


Yıllık yenileme ücreti olmayan ,ömür boyu lisansı olan bir eticaret paketi ile İşini e-ticarete taşımak isteyenlere Yeni girişimcilere profesyonel çözümler üreten firmamız , her şey internetten alışveriş yapmak kadar kolay ! Evet, sizin sadece istekleriniz not ettiğimiz süreçte e-ticaret sitenizi tasarlamak ve programlamak uzman ekibimiz sorumluluğunda oluyor. Kısa bir sürede e-ticaret yazılımının hazırlanması ve teslim edilmesi sağlanıyor. Kraleticart in sunmuş olduğu e-ticaret paketleri , bir e-ticaret sitesinde olması gereken güvenlik, ödeme alt yapısı, sipariş ve kampanya yönetim gibi özellikleri kapsarken, aynı zamanda en iyi SEO alt yapısına sahip olarak arama motorlarında müşterilerinize kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

E-ticaret paketlerinin SEO uyumlu olması sağlanarak, e-ticaret yapacak kişilerin daha fazla kazançlar elde edebilmeleri için yapacakları dijital pazarlama çalışmalarından daha kısa sürede cevap almaları sağlanmaktadır. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapılmasında önemli bir kriter olarak duran güvenlik alt yapısı, Wind Medya tarafından sunulan e-ticaret paketlerinin hepsinde profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır.

İşletmenize ve ürünlerinize uygun E-ticaret yazılımımız ile işinize ve kazancınıza destek oluyoruz.

Sizi dinleyip işletmenizi inceledikten sonra gereken tüm sistem gereksinimlerine göre yeni bir yazılım ile sizi

E-Ticaret alanında daha verimli hareket etmeye hazırlıyoruz.

Yazılım sürecinde gereksinimler , ihtiyacınız olabilecek tüm gereksinmeleri karşılıyoruz.

Ürünlerinizin tanımı ve görsellerin yüklenmesi gerek tarafınızdan gerekse diğer iş ortaklarından sağlanabilecek şekilde tasarlanıp çalışır hale getiriliyor. 

Diyelim ki çok iyi ürünleriniz var elinizde ama bunları nasıl pazarlayacağınızı bilmiyor ve bocalıyorsunuz, sakın üzülmeyin artık biz yanınızdayız ve sizin için hazırladığımız web siteleri ile hizmet vererek, ürün tanıtımlarınıza yardımcı oluyoruz. Hazır eticaret sitesi adı altında satın alacağınız web sitenizde ürünlerinizi dilediğiniz gibi tanıtacak ve detaylı bilgileri potansiyel müşterilerinize ulaştırabileceksiniz. En yaygın kullanım ve reklam aracı olan internet siteleri sayesinde, aklınızın alamayacağı kadar geniş bir müşteri kitlesine ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Tüm dünya ile aynı şeyleri paylaşabilmek, onlarla iletişim halinde olmak, satmak istediğiniz ürünler hakkında onları fikir sahibi yapmak, herhalde her firmanın hayalidir.


       Bizim firmamız tarafından hazırlanarak satışa sunulan bütün siteler, seo uyumludur, demolarımızı görerek bizim ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimizden haberdar olmak için de yine bizi arayabilir veya internet sitemize müracaat edebilirsiniz. Hazır eticaret sitesi uygulamalarımızı satın aldıktan sonra da her türlü reklamınız çok az bir fiyat ile yapılacaktır. E-ticaret mağazacılığı denilen internet üzerinden yapılan alış verişler giderek büyük boyutlara ulaşmakta ve alınacak her ürün için, insanlar önce interneti açarak bilgi edinmekte ve eğer isterlerse oradan satın almaları gerçekleştirmektedirler.


 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!