ykleniyor

Doktor Hastane Klinik Web Sitesi

Hastaneler Doktorlar Klinikler için özel olarak hazırlanmış olan bu özel tasarım sayesinde kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde müşterilerinize yansıtabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerinizi ve referanslarınızı göstererek yeni müşteriler kazanabilirsiniz.
Kraleticaret ile websitenizi yapın, 100’ün üzerinde doktor websitesi ve yazılım referansıyla sektörünün en iyis Kraleticaret dan hizmet alın, Profesyonel, mobil uyumlu bir websitesine sahip olun.
Sağlık sektörüne özel mobil uyumlu web tasarımları DOKTOR VE KLİNİK WEB SİTESİ TASARIMLARI kraleticaret.net gelişen teknolojiye uyum sağlayan yeni nesil web teknolojileri ile yeni nesil doktorlara, gelişimi yakalayan, etkili doktor web siteleri tasarlamaktadır. İnternetin olumlu etkilerini kraleticaret.net ile lehinize çevirin.

Fiyat: 600 TL.


DEMO SATIN AL!

Doktor Hastane Klinik  Web Sitesi  0532 709 16 33

Özel doktor klinikleri için hazırlanan web sitesi tasarımları sayesinde muayenehanenizi internet ortamında da tanıtabilirsiniz. KRALETİCART ’ deneyimli ekibi tarafından tasarlanan hazır web sitesi şablonları ile hastalarınıza daha kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Sade ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken web sitesi, sizi ve uzmanlık alanınızı en iyi şekilde tanıtarak bilinirliğinizi artıracaktır. Muayenehanenize ait iletişim ve ulaşım bilgiler ve hizmetlerinizin içeriğini anlatan web sitesi, ulaşılabilirliğinizi artırarak daha fazla hasta ile çalışmanızı sağlayacaktır. Güçlü sunucularımızın desteği ile çalışan web sitesi, sorun çıkarmaksızın yayında kalacaktır. Tüm tarayıcı ve internet erişiminin olduğu elektronik cihazlar ile uyumlu olan web sitesi, yeni başlayanlar için verilen SEO hizmetimiz sayesinde de arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. 


 php frameworklerinin en hızlısı olan Codeigniter Framwork kullanarak tasarlanmıştır.

Script Codeigniter sayesinde okunaklı ve daha güvenli bir yapıya sahiptir.

Genel Özellikler:

Url yapısı hazırlanırken seo mantığına dikkat edilmiştir.

Resimler temanın farklı sayfalarındaki boyutlarına göre yönetim panelinden ayarlanmış ve görüntü kaybının önüne geçilmiştir.

Popup özelliği sayesinde dikkat çekici bir görünüme sahip olunmuştur.

Randevu talepleri ve iletişim mesajları email hesabınıza düşmektedir.

CSRF ile güvenlik sağlanmıştır.

Slider Ekleme/Düzenleme/Silme (İstenildiğinde üzerine buton koyup link verebilirsiniz)

Site Ayarlarının tamamını Ekleme/Düzenleme/Silme

Doktor Ekleme/Düzenleme/Silme 

Tedavi Ekleme/Düzenleme/Silme

İş Ortakları Ekleme/Düzenleme/Silme

Resim ve Video Galerisi Ekleme/Düzenleme/Silme (Toplu olarak resim yükleyebilir istediğiniz resim galerisini ana sayfada gösterebilir ve kapak fotoğrafı olarak istediğiniz resmi seçebilirsiniz.

Sweetalert ile güvenli silme uygulanmıştır.

Bildirimler notification ile kullanıcıya gösterilmektedir.

Tüm modüllerde sırala işlemini sürükle bırak ile yapabilirsiniz...

İlave istenen bölümler ücreti karşılığında tasarlanacaktır.

Kurulum esnasında teknik destek verilecektir. 

Doktor Web Tasarım uzmanlığımızdır. Tüm spesiyaliteler için oluşturulan içerik, resimler, videolar ve özel tasarımlar sağlayan tam hizmet paketleri sunuyoruz. Uygulamanızı bir sonraki seviyeye taşımanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizi arayın. Tüm tıbbi uzmanlık alanlarıyla çalışıyoruz ve prosedürleriniz için özel içerik sağlıyoruz. Doktorların meşgul olduğunu biliyoruz, bu yüzden sizin için her şeyin üstesinden geleceğiz.

Deneyimli tasarımcılarımızdan biriyle kısa bir görüşme yapmak başlamak için yeterlidir.

Web sitenizin tasarımı, uygulamanızın bir uzantısıdır. Yeni bir hasta ana sayfanıza geldiğinde, siteden uzaklaşıp çıkmalarını veya sizi aramalarını belirleyen görünümdür. Zarif, duyarlı web tasarımı bir gerekliliktir. Güçlü bir düzen içeren bir web sitesi dikkat çeker ve dönüşüm sürecine başlar: sıradan ziyaretçilerden sadık hastalara.

Websitenizi biz yapalım! Bir websitesinin temel tasarım adımı (kurum kimliği) logosu ve renkleridir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler,sizinle ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma Doktora ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları vb… ) kullanılacağından, çok önemlidir.

Kendi muayenehaneleri olan doktorlar için, mobil uyumlu doktor web sitesi tasarımlarımız ile hastalarınız her an sisteminize ulaşabilir online randevu talep edebilir yada diledikleri her platformdan web siteniz aracılığı ile size ulaşabilirler. Klinik web sitesi tasarımları ile orta ve küçük ölçekli göz, diş ve karma klinikler için etkili çözümler sunuyoruz, birden fazla branş ve doktor için online randevu modülleri ile kliniğinizin web sitesi ihtiyacını karşılıyoruz.


Mobil Uyumlu Doktor Web Tasarımı, Doktorlara Özel Web Sitesi

Mobil uyumlu doktorlara özel web site yazılımı yaparken kullanıcıların kolayca kullanabileceği admin panelinde istediği değişikliği yapabileceği şekilde hazırlıyoruz.


Doktor web sitesi SEO Optimizasyonu modülleri sayesinde büyük arama motorlarında üst sıralara çıkmak için sizlere yardımcı olacaktır.


Türkçe yönetim paneli sayesinde rahat bir şekilde, kolaylıkla özelleştirebileceğiniz, sınırsız yazı ekleme, sınırsız resim ekleme, kullanışlı bir doktor web sitesi.


Mobil Uyumlu Doktor Web Tasarımı, Doktorlara Özel Web Sitesi

Doktorlar için özel olarak tasarlanmış seo uyumlu, ve tüm mobil cihazlarla sorunsuz çalışan özel bir doktor web sayfasıdır.


Bütün doktorların uzmanlık alanına göre oluşturacağınız özel doktor web sayfaları ile sağlık muayenesini rahatlıkla tanıtabilirsiniz. Kendi hastalarınızla aranızda kolay iletişim kurabileceğiniz mobil uyumlu Doktor web sitesi.


Doktorlar İçin İnternet Sitesi ve Bazı Özellikler.

Doktorlara Özel Web Tasarımı, Doktor Web Sitesi, Doktorlara Özel Web Sitesi, Doktorlar İçin İnternet Sitesi, Mobil Uyumlu Doktor Web Sitesi, Mobil Uyumlu Doktor Web Tasarımı, Mobil Uyumlu Doktor Web Yazılımı Ve Bütün İnternet Tarayıcılarla uyumlu Hazır Web Sitesi.


Bütün doktorlara özel kişisel web sitesi ile tedavi alanlarını ve tecrübenizi hastalarınız aktarma fırsatı bulacak, sağlık alanında kendini tanıtabilecek ve hastalarınız Dünya’nın her yerinden size ulaşabileceklerdir.


Eğer bu hazır sağlık ve doktor web sitesine sahip olmak istiyorsanız yukarıda bulunan telefon numarasından, WhatsApp üzerinden, bizimle ilerişim kurabilirsiniz.

ETİKETLER

Hastane Web Tasarım, Hastane Web Sitesi Tasarım, Hastane Web Tasarım Firması, Hastane Web Tasarım Ajansı, Hastane Web Tasarımcı mı aradınız?

Doktor Klinik web sitesi hastane için web site doktor web sitesi

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!