ykleniyor

Super Emlak Sistemi

HAZIR EMLAK SİTESİ
Türkiye'nin en çok tercih edilen hazır emlak sitesi ile arsa satış sitesi, günlük kiralama sitesi, emlak sitesi ve üyelikli emlak portalı gibi fonksiyonel altyapılı sitenizi, kısa sürede yayına verebilirsiniz.
YENİ VERSİYON EMLAK PORTALI

Fiyat: 3500 TL.


DEMO SATIN AL!

                                                                                                                              HAZIR EMLAK SİTESİ ÖZELLİKLERİ

Mobil Uyumlu Her geçen gün kullanım alanı genişleyen mobil cihazlar ile tam uyumludur.

Emlak Teması Esnek yapıya sahip, gözü yormayan emlak temasını 5 farklı renk seçeneği ile sunuyoruz.

Üyelik Sistemi Dinamik üyelik sistemi sayesinde bireysel ve kurumsal üyeliklerkabul edin, ücretli ücretsiz üyelik paketleri oluşturun.

Eşsiz Özellikler Beklemeden çoklu resim yükleme, haber yönetimi, reklam ekleme, dinamik sayfa yönetimi ile extra emlak sitesi sayfaları oluşturun.
 Emlak sitesi, hazır emlak sitesi özellikleri, Altyapı PHP programla dili ile Mysql veritabanı desteği ile hazırlanmıştır. Jquery, Css3, Html5 ve Ajax kullanımıştır. Responsive tasarım desteği, cep telefonları tabletler ve bilgisayarlar için tasarım değiştirme. Ajax destekli iletişim ve rezervasyon formu. Günlük kiralama yapmak isteyenler için, evin boş veya dolu olduğunu sorgulama.

Emlak sitesi yaptırmaya karar veren müşterilerimizin kullanım alışkanlıklarına göre hazırlanan kullanımı kolay, gözü yormayan emlak teması tasarımı ve eşsiz özellikleri ile rakiplerinizin bir adım önünde olun. 

İhtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap veren emlak sitesi istiyorsanız doğru tercihi yapmak üzeresiniz. Super emlak sitesi mobil uyumlu esnek tasarımlı 5 farklı renk seçeneği mevcut, personel ve danışman ekleme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.Emlak sitenize beklemeden toplu resim yükleme yapın.

EMLAK SİTESİ AYARLARI

 Site logosu ekleme. Üye aktivasyon sistemi açıp kapatma. Üyelik onay sistemi. Yönetici üye bildirimi. Para birimi tanımlama. Smtp eposta gönderimi. Dil ekleme, eklenen dilleri dizin olarak gösterme ve daha fazla özellikleri ile emlak sitenizi kolayca ayarlayabilirsiniz.


SEO DESTEKLİ EMLAK SİTESİ

 Site başlığı. Site açkılaması. Anahtar kelimeler. Sosyal Medya. Google analytics kod desteği. Google url kayıt Sitemap, xml desteği. Google doğrulama kod bölümü.Bing doğrulama kod bölümü. Arama motorlarına istek göndermeHizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!