ykleniyor

Otel Web Sitesi Paketi

Oteller için müthiş bir web site paketi. Online rezervasyon, otel oda görüntüleri gibi pek çok detayın olduğu pakette online yönetim paneli ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Fiyat: 150 TL.


DEMO SATIN AL!

GENEL ÖZELLİKLER      

Otel. Hotel vb... firmalar için hazırlanmıştır

Otelinizi tanıtabileceğiniz, galeri ekleyebileceğiniz, odalarınızı tanıtabileceğiniz ve daha bir çok özellik ekliyebileceğiniz bir web sitesi paketi

Türkçe yönetim paneli sayesinde Kolay Kullanım.

Arama Motorları dostu Sef linkler.

Hızlı altyapı.

Sosyal medya ile destekli.

MODÜLLER

Logo Ekleme

Menü ve Alt Menü ekleme

Sayfa Ekleme

Haber / Duyuru Ekleme

İletişim Formu (Admin Paneli)

Kategori Ekleme

Ürün Ekleme

Foto Galeri

SlideShow Yönetimi

Sayac

ARAMA MOTORLARI

Geniş kitlelere ulaşabilmeniz için herşeyi düşündük.

Sef linkler ve sitemap

Keywords ve Descriptionlar, etiketler

Arama motorları dostu uygun yerleşim ve title'lar.

YÖNETİM PANELİ

Herkesin kullanabileceği sade ve anlaşılır bir yönetim paneline sahiptir.

Gelişmiş yönetim paneli sayesinde sitenizin hakimiyeti tamamiyle sizde.

OTEL MODÜLÜ

Online rezervasyon modülü

Otel odası görüntüleri bölümü

Resim Galerisi bölümü

Web siteniz üzerinizden gelen tüm rezervasyon talepleri Admin Panele gelmektedir. Tek yapmanız gereken panel kontrol etmek ve konuğunuzla iletişime geçmek. Sizin için herşeyi düşünüyoruz. Bu profesyonel Otel Sitesini Satın Almak

Profesyonel otel scripti hiçbir gizli ücreti olmayan sizlere kullanışlı ve ekonomik siteler kuran müşteri memnuniyetini esas almış Kal Eticart Ürünüdür 10 senedir Turizm sektöründe hizmet veren ekibimiz sizlerin hangi noktalarda zorlandığını ve ne istediğinizi çok iyi bilmektedir

Geçmişten günümüze farklı bölgelerde oteller ile konukları buluşturan birçok web sitesini hayata geçirdik.

Konuklarınızın ve sizin ne istediğinizi çok iyi biliyoruz. Profesyonel Otel Scripti size kullanışlı otel temalarını en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Hosting ve domain ücretine size ücretsiz olarak web sitesini hazırlıyoruz; üstelik gelişmiş özellikler ve %100 mobil uyumlu temalarla.

Sitenizde Konuklar Ne Görmek İster ? -Otelinizin ayrı alanlarının fotoğraflarını. -Haritanızı, iletişim numaranızı ve sizin hakkınızda detaylı bilgileri. -Odalarınızın detaylı fotoğraflarını. -Online olarak talep bırakmak. -Sosyal medya hesaplarınızı. -Sizin hakkınızda güncel haberleri.

Profesyonel Otel Scripti Ne Sunuyor ?

Otelinizin her alanını sınırsız olarak galerilere ayırabilir ve konuklarınıza gösterebilirsiniz.

Haritanızı, iletişim numaranız ve sizin hakkınızdaki detaylı bilgiler sitenizde yayınlanır. Bu bilgileri tek tıkla değiştirebilir yeni galeriler ve resimler ekleyebilirsiniz.

Sınırsız Oda Áe˛iti açabilir resimlerini yükleyebilir ve herbirinin özelliklerini konuklarınıza sunabilirsiniz.

Konuklarız, sitenize online talep bıraksın. Konuğunuzun giriş ve çıkış tarihi kişi sayısı, mail adresi; telefon numaranıza sms ve mail olarak size iletilir.

Tüm sosyal medya hesaplarınız sitenizin ana sayfasında yer alır.

Blog kısmı ile dilediğiniz kadar güncel içeriği konuklarınızla paylaşabilirsiniz.

Tüm bu özellikleri tek tıkla açıp/kapatabilir yine tek tıkla ekleyip silebilirsiniz. %100 mobil uyum sayesinde mobil cihazlardan sitenizi ziyaret eden kullanıcılar tüm bu özelikleri detaylıca görür ve tek bir tıkla sizi arar yada talep bırakır. Şimdi sizde geç kalmadan hemen bize katılın!!

Kurulumu ücretsiz bir şekilde yapıyor ve hazır web sitenizi size sadece 30 dakikada teslim ediyoruz, evet yanlış duymadınız sadece 30 dakika. 30 dakikada tüm özellikleri kusursuz bir web siteniz olacak. Şimdi bize katılarak başlayın.

Etiketler web site paketi paket web site hazır web site hazır web site paketleri site paketleri web paketleri otel web site paketi otel sitesi paketi

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!