ykleniyor

OPENCART NEDİR? NE İŞE YARAR?

OPENCART NEDİR? NE İŞE YARAR?

Opencart Nedir?

Opencart açık kaynaklı PHP tabanlı internet dünyasındaki ürün satmaya olanak tanıyan bir e-ticaret yazılımıdır.

İnternet dünyasına adım atmak isteyen profesyonel şirketler veya küçük ölçekli işletmeler tarafından kullanılabilen bir yazılımdır. Kullanım kolaylığının basit olması, açık kaynaklı olması yani geliştirilebilir özelliklere sahip olması Opencart’ı ayrıcalıklı kılan özellikleri arasında gösterilebilmektedir.

Opencart Türkiye tarafından Türkçe dil desteğinin sunulması ile birlikte popülerliğini oldukça fazla bir şekilde artırmayı başaran Opencart diğer ücretsiz e-ticaret yazılımları ve hazır e-ticaret scriptleri arasından çok kolay bir şekilde sıyrılabilmektedir.

Opencart Ne İşe Yarar?

Opencart internet sektöründe ürün satmanıza yarar. Tamamen kullanışlı olması nedeniyle herkes tarafından kullanılabilir bir yazılımdır. Hiç bir kod bilgisi gerektirmeden Opencart ile herkes kendi sitesini oluşturabilir.

Opencart Tema tasarımları bakımından da oldukça zengindir. Her zevke uygun sade ve şık tasarımlı temalar gerçektende profesyonel e-ticaret yazılımı görüntüsü kazandırmaktadır.

Opencart modül ve eklentiler ise her türlü yardımınıza koşmaktadır.6000 çeşit modül ve eklentiden oluşan Opencart yazılımları ticaret hayatınızda sizlere oldukça iyi bir şekilde yardım etmektedir.

Yurtdışına satış yapmak istediğinizde sitenizi istediğiniz dillere çevirebilir.Kur modülleri sayesinde EURO ve DOLAR gibi para birimlerine ürünlerinizi satış fiyatlarını dönüştürebilirsiniz.

Opencart ile sitenize ürün ve kategori eklemede hiçbir kısıtlama yaşamazsınız. İstediğiniz sayıda ürün ve kategori eklemenize olanak tanıyan Opencart saymakla bitmeyecek daha birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Opencart kullanarak sitenizin SEO ayarlarını düzenleyebilir, Kargo modülü ile kargo takiplerini yapabilir, Stok modülü ile de stoklarınızdaki giriş ve çıkışları an itibariyle takip edebilirsiniz.

Sosyal medya eklenti paketleri ile ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştırma imkânına da kavuşabilirsiniz. Şunu da unutmadan geçmeyelim Opencart ile sınırsız bir şekilde bayi de ekleyebilirsiniz.

Yaptığını tüm işlerin analiz ve raporlarını da yine Opencart sayesinde alabilirsiniz.Yukarıda saydığımız ve saymakta olduğumuz tüm bu özelliklere ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.Tüm hazır e-ticaret yazılımlarından inanılmaz derecede üstün ve kaliteli olan Opencart satışlarınızın artmasına, müşteri portföyünüzün büyümesine ve daha bir çok inanılmaz faydalara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Sizde elinizi çabuk tutun ve hemen Opencart ile E-ticaret sitenizi oluşturun…

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!