ykleniyor

Mobil Uyumlu Hazır Emlak Sitesi

Emlak Sitenizi Hemen Kurun İlanlarınızı dilediğiniz gibi ekleyebilir, ve kendi internet sitenizi oluşturabilirsiniz Modern görünümlü emlak hazır emlak yazılımı, son teknolojiler kullanılarak hazırlanmıştır
Hazır emlak sistesi, bir emlak (gayrimenkul) firmasının ilanlarını eklediği ve kendi alan adı ile (Örn:www.onemlak.com) internette yayınlamasını sağlayan bir internet sitesi yazılımıdır

Fiyat: 800 TL.


DEMO SATIN AL!

Hazır  Emlak Sitesi Özellikleri

Modern görünümlü emlak hazır emlak yazılımı, son teknolojiler kullanılarak hazırlanmıştır

emlak sitesi kurmak isteyen, sektörde bilinen portallara yüksek ücretler ödemeden kendi kurumsal emlak sitesini kurmak ve marka değerini büyütmek isteyen herkese hızlı ve kolay bir şeklide emlak sitesi kurmasını sağlayan profesyonel bir emlak sitesi yazılım sistemidir. Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Sitenizi ister yeni bir domain adresine, isterseniz de var olan bir domain adresinize kurulum yaptırabilirsiniz.

Modern Emlak Yazılımı

Modern görünümlü emlak temaları , son teknolojiler kullanılarak tasarlanan site şablonlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz zaman farklı bir şablona ücretisz geçiş yapabilirsiniz.

Mobil,Tablet Uyumlu

Seçtiğiniz temanın mobil uyumlu olması durumunda kullanıcılarınız websitenizi mobil uyumlu olarak tüm cihazlarda kullanabilir.

Sosyal Medya Desteği

İlanlarınızı sosyal medyada paylaşabilir ve sitenize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.

Üstün Sunucu Altyapısı

Tüm sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Gelişmiş Admin Panel

Emlak Sitenizi ve ilanlarınızı yönetebilmeniz için size gelişmiş Türkçe bir arabirim sağlar.

Toplu Resim Yükleme

Aynı anda birden çok resmi çok kolay ve hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Sistem büyük boyutlu resimlerinizi kendisi boyutlandırarak siteye ekleyecektir.

Büyük Fotoğraf Gösterimi

Yüklediğiniz fotoğrafları geniş açılı olarak göstererek daha rahat görüş imkanı sağlar.

Gelişmiş Arama Modülü

İlanları daha fazla kriter ve süzme seçenekleri ile arama yapabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Seçtiğiniz temaya bağlı olarak değişebilmekle beraber, özellikle son çıkan temalarımızda üst düzey Seo, AMP ve yapısal veri işaretleme teknolojileri kullanılmaktadır.

ETİKET Mobil Uyumlu Hazır  Emlak Sitesi

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!