ykleniyor

Kurumsal V5

Responsive Telefon Tablet ve Uyumlu
Tamamen Seo Uyumlu Link Yapısı
Gelişmiş Yönetici Paneli
Cerative Tasarımı ile çok Frklı
Hazır Nakliye Web Sitesi ve Lojistik Web Sitesi tamamen mobil ve tablet uyumlu olmakla beraber gelişmiş yönetim paneline sahiptir. Hazır Kurumsal Site.

Fiyat: 300 TL.


DEMO SATIN AL!

Hazır Nakliye Web Sitesi ve Lojistik Web Sitesi tamamen mobil ve tablet uyumlu olmakla beraber gelişmiş yönetim paneline sahiptir. Hazır Kurumsal Site.

Responsive Telefon Tablet ve  Uyumlu

Tamamen Seo Uyumlu  Link  Yapısı

Gelişmiş Yönetici  Paneli 

Cerative  Tasarımı ile  çok Frklı

Pek çok sektöre uyarlayabileceğiniz kurumsal v5 sizlerle. 

Nakliyat, avukat, güzellik salonu, diyetisyenlik, doktor, medikal gibi vb sektörlere uyarlanabilir.

Tamamı ile seo uyumlu bir yapıda hazırlanan link yapısı ve meta taglar sizi rakiplerinizin önünde tutacaktır. 

Sistemin Yönetim paneli gelişmiş özelliklere sahiptir.

Nakliyat ve lojistik alanında hizmet veren firmalara olabilecek en ideal nakliyat ve lojistik sitesi tasarımlarını uygun fiyatlandırmalar eşliğinde sunuyoruz.


İncelemiş olduğunuz bu hazır nakliyat ve lojistik sitesinde ana sayfaya yerleştirdiğimiz ‘’Hakkında’’ bölümünden firmanızın geçmişi ve gelecek hedefleri ile ilgili bilgileri sitenizi ziyaret eden tüm müşterilerinize verebilirsiniz. ‘’Hizmet Alanlarımız’’ kısmında ise müşterilerinize sağladığınız tüm hizmetlerden kısa kısa tanıtımlar yaparak dış dünyaya markanızı çok daha kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Hazır site panellerimizin tamamı, nakliye alanındaki her türlü ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır ve mobil cihazların tümünde kusursuz şekilde görüntülenebilme özelliklerine de sahiptir.

Firmamızdan herhangi bir hazır web sitesi almanız halinde dileğiniz her an müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir ve kafanıza takılan soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.

Nakliyat ve lojistik web sitesi arayışlarınızda uygun fiyat ve kaliteyi bir arada temin etmek istiyorsanız bu web sitesi panelimiz sizin için en iyi tercih olacaktır

Web sitemizden sipariş verdiğinizde ödediğiniz ücret Domain + Hosting + Seçtiğiniz web tasarımını kapsamamaktadır.Web sitelerimiz yönetim panellidir, kullanımı kolaydır.Bilmeyen müşterilerimize telefondan destek vererek yönetim panelini anlatmaktayız.Bilgisayar işi ile uğraşan müşterilerimizin paneli kullanmalarında sıkıntı olmayacaktır.Web sitesini tamamen biz tasarlayacaksak ufak bir ücret talebimiz daha olacaktır bu siteye göre değişeceğinden bunun fiyatını buradan yazmayacağız.Site üzerinden yada  telefon numarasından web sitenizin siparişini verebilirsiniz.

Nakliye web sitesinin içinde hakkımızda  , hizmetlerimiz  , misyonumuz , vizyonumuz  , kalite politikamız , fiyatlarımız vb. her türlü sayfa sitenize eklenecektir.İletişim bilgileri adres , telefon , gsm , e-posta adresi daha birçok bilginiz web sitenize girilecektir.Sitenizin içerisinde içeriklerin yazı şekilleriniz veya temayı istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.Menü bölümünde istediğiniz gibi düzenleyebilir.Sitenize facebook , twitter , instagram vb.sosyal medya adresleri entegre edebilirsiniz.Menüleri kategori sistemi ile her türlü kategoriye ayırabilirsiniz.

Sitenizde bulunan sayfaların alt sayfaları sınırsız olarak eklenebilmektedir. Ziyaretçileriniz  için sitenize teklif ve iletişim formu oluşturulabilir ve sizin e-postanıza gelmesi sağlanabilir. Sitenize foto galeri ekleyerek ürün, hizmet vb tanıtımları yapabilirsiniz. Sitenizde sürekli destek hizmeti verebilirsiniz. Sitenizde yaptığınız çalışmalar ile video galeri oluşturulabilir.

 İÇERİK YÖNETİMİ

Site içerisindeki tüm menü yazı blog veya   içerik vs ekleyebilir silebilir veya güncelleyebilirisiniz.

 BLOG YÖNETİMİ

Firma haberleri , blogta kullanıcılar ile iletişimde kalabilir veya blog içersine özgün yazılar yazabilirsiniz.Bu yazıları ekleyebilir , silebilir veya güncelleyebilirsiniz.

 TASARIM YÖNETİMİ

Tasarım ve istediğiniz alanın  renk değişimleri yapılabilir

 SEO

Arama motorlarında en üst sıraya gelecek şekilde standart olarak site içerisinde seo çalışması yapılır.Bu sayede içeriğiniz arama motorlarına kolayca eklenecektir.

KONTROL PANELİ

Esnek ve kolay yönetim paneli ile istediğiniz alana istediğiniz zaman müdahale edebilirsiniz.İstediğiniz yer ve zamanda güncelleştirebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Tüm sosyal medya hesapları entegre edebilirsiniz.

MULTİMEDYA

Grafik , foto galeri, animasyon , resim ve video eklenebilir.

FORM

Her türlü iletişim formu, ürün sipariş formu, insan kaynakları formu ya da ihtiyacınıza uygun formlar oluşturulabilir.

nakliye sitesi kur, tasima sitesi acmak iyorum, site kurma nakliyat, nakliyeciler sitesi kurma, nakliye web sitesi

ETİKETLER

​Hazır Nakliyat ve Lojistik Sitesi  Hazır Nakliyat ve Lojistik Sitesi Responsive Telefon Tablet ve  Uyumlu  Hazır site

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!