ykleniyor

First Class Hotel Sitesi

Kreatif, Modern Tasarım
Full Responsive (Mobil Uyumlu)
Sınırsız Dil Ekleme
Dönemsel Fiyat Özelliği
Hotelinize ait odaları, tüm özellikleri ve bilgileri ile birlikte ayrıca birden fazla fotoğraf ile sisteme ekleyerek müşterilerinize sunum yapabilirsiniz.

Fiyat: 600 TL.


DEMO SATIN AL!

Etkileyici, İlgi Çekici ve Kreatif Görsel Tasarım

Turizm ve Hotel sektörü ile uyumlu, ilgi çekici ve akılda kalıcı, profesyonel tasarım.

Dinamik, Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı

First Class Hotel Scripti, ( PHP | MySQL-PDO | Css+xHtml | jQuery | Ajax ) kullanılarak dizayn edilmiştir.

Full Responsive (Mobil Cihazlarla Uyumlu)

Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu full responsive tasarım.

Sınırsız Dil Ekleme (MultiLanguage)

Gelişmiş dil yönetimi menusunden istediğiniz kadar dil ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. 

Gelişmiş Oda Yönetimi

Hotelinize ait odaları, tüm özellikleri ve bilgileri ile birlikte ayrıca birden fazla fotoğraf ile sisteme ekleyerek müşterilerinize sunum yapabilirsiniz.

Dönemsel Fiyatlar

Dilediğiniz tarih aralıkları için farklı fiyat tanımlaması yapabilirsiniz. Dönemsel tarihlerde yapılan rezervasyonlara farklı fiyat uygulanır. 

Kredi Kartı ile Tahsilat (SANALPOS)

Siteniz üzerinden yapılan rezervasyon ödemelerini kredi kartı ile tahsil edebilirsiniz. (PAYTR alt yapısı entegre edilmiştir.)

Gelişmiş Rezervasyon Sistemi

Müşterileriniz; giriş ve çıkış tarihleri, yetişkin ve çocuk bilgilerini girerek web siteniz üzerinden online rezervasyon yapabilir. 

Anasayfa'da Odalar

Anasayfanızda, istediğiniz odaları öne çıkarabilir ve dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

E-Bülten ve Toplu Mail

Web sitenizin footer kısmında bulunan e-bülten kayıt alanından ziyaretçilerinizin e-postalarını toplayabilir ve toplu olarak mail gönderebilirsiniz.

Blog

Google'da ön sıralarda yer almak için blogunuza düzenli olarak yazı ve makaleler ekleyebilirsiniz.

Sayfa Yönetimi

Sayfa yönetimi ile Hoteliniz ile ilgili tanıtıcı ve bilgilendirici sayfalar ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Slider

Web sitenizin ana sayfasında büyük bir alanda fotoğraflar ile görsel geçişleri ekleyebilirsiniz.

Foto Galeri

Hotelinizi tanıtıcı fotoğraflar yükleyebilirsiniz.

Menü Yönetimi

Web sitenizin üst kısmında yer alan menü sistemini, yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz.

%100 SEO Uyumluluğu

Sef link yapısı + her sayfa için özel meta bilgileri + otomatik sitemap.

Cache - Önbellek Sistemi

Cache, önbellek sistemi ile web sitenizin sayfaları jet gibi açılır.

Tam Güvenlik + Tam Koruma

Yazılımımız tüm bilinen güvenlik açıklarına karşı gerekli kontrol ve testlerden başarı ile geçmiş olup, ayrıca spam botlara karşı gerekli donamıma sahiptir.

Diğer Özellikler;

Yönetim panelinden logo yükleyebilirsiniz.

Yönetim panelinden favicon yükleyebilirsiniz.

İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.

Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.

Google Analytics kodunuzu yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.

İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps olarak gösterebilirsiniz.

İletişim formları, kayıtlı e-posta adresine gönderildiği gibi, aynı zamanda yönetim panelinde de listelenir.

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte artık tüm işlemler online olarak internet üzerinden yapılmakta olup, insanlar her türlü ihtiyacı için hemen internet üzerinden inceleme yapmaktadır. Hal böyle iken hotel, motel ve otel firmaları da, bu gelişime ayak uydurma ihtiyacı hissederek tüm hizmetlerini internet üzerine taşımaktadır. Şöyle ki, yaz tatili için bir hotel/motel ve otel araştırması yapan bir kimse ilk olarak internet üzerinden güvenilir ve kaliteli otel firması bulmayı hedeflemektedir.

Bu nedenle her türlü hotel, motel ve otel firmalarının, kendilerini müşterilerine karşı son derece prestijli, güvenilir ve kaliteli olarak gösterebilecek profesyonel bir hotel, motel ve pansiyon sitesine ihtiyaçları bulunmaktadır.

İşte tam da bu noktada ekibimiz, tüm hotel, motel ve pansiyonlar için First Class Hotel Scripti ile her türlü detayı derinlemesine ve en ince ayrıntına kadar düşünerek hizmetinize sunmuştur. First class hotel Scripti ile otel/motel ve pansiyonunuzu internet üzerinden profesyonel ve başarılı bir şekilde müşterilerinizin hizmetinize sunabilir ve müşteri portföyünüzü iki katına çıkarabilirsiniz.

First class otel Scripti ile oteliniz için bilgilendirici ve tanıtıcı sayfalar ekleyebilir, fotoğraf galerisi ile müşterilerinize görsel sunumlar yapabilirsiniz.

Otel Scriptimiz ile hotel, motel ve pansiyonunuza ait oda türleri ve odalarınızı kolaylıkla web sitenize yükleyebilir, odalarınıza ait özellik ve imkânları ekleyebilir, sunum yapabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş rezervasyon sistemi ile internet üzerinden kolaylıkla online rezervasyon talepleri alabilirsiniz. Her bir rezervasyon talebi geldiğinde e-posta bildiriminin haricinde, ayrıca gsm numaranıza anında SMS ile bildirim yapılmaktadır.

First class otel scriptimiz, sınırsız çoklu dil (multilanguage)  özelliğine sahip olup otel, motel ve pansiyonunuzu ulusal bazda tüm dünyaya açabilir ve her ülke ve dilden rezervasyon talepleri alabilirsiniz. Ayrıca %100 Full Google SEO uyumu sayesinde diğer otel, motel ve pansiyon firmalarına oranla, ön plana çıkarak rakiplerinize fark atabilirsiniz. Böylelikle Google’da ilk sayfalarda bulunarak daha çok potansiyel müşterilere erişebilirsiniz.

First class otel Scripti, tamamen modern internet teknolojileri HTML5 ve CSS3 ile dizayn edilmiş olup son derece güvenli ve stabil olarak çalışmaktadır. Tüm gerekli güvenlik tedbirleri alınarak güncel internet açıklarına karşı tüm testlerden başarıyla geçmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca, kullanımı çok kolay ve basit web sitesi yönetim paneli ile otel, motel ve pansiyonunuza ait tüm sayfalar rahatlıkla düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Yönetim paneli ile web sitenizdeki tüm alanların kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Piyasada bulunan pahalı ve işe yaramaz otel ve pansiyon scriptlerinin yanında First class otel yazılımımız, sizin için düşünülmüş en iyisi ve ekonomik seçenek olarak hizmetinize sunulmuştur.

Eğer siz de gelişmiş ve profesyonel bir otel yazılımına ihtiyacınız bulunuyorsa, vakit kaybetmeden hemen first class otel scriptimize sahip olun.

Sunucu Gereksinimleri;

Sunucunuzda en düşük IONCUBE V5 yüklü olmalıdır.

En düşük PHP 5.6 gereklidir.

Apache Mod_Rewrite modülü aktif olmalıdır.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!